22:15
94/02/16
لیگ قهرمانان اروپا ، نیمه نهایی22:15
94/02/16
لیگ قهرمانان اروپا ، نیمه نهایی


موضوعات
جدول لیگ اسپانیا
تیم ها
امتیاز
بازی
تفاضل
بارسلونا
71
29
64
رئال مادرید
67
29
60
اتلتیکو مادرید
62
29
32
والنسیا
61
29
30
سویا
58
29
20
بارسلونا
71
29
64
رئال مادرید
67
29
60
اتلتیکو مادرید
62
29
32
والنسیا
61
29
30
سویا
58
29
20
بارسلونا
71
29
64
رئال مادرید
67
29
60
اتلتیکو مادرید
62
29
32
والنسیا
61
29
30
سویا
58
29
20
آخرین اخبار کوپا آمریکا از بارسا کلاب دنبال کنید !
آخرین اخبار
FC Barcelona
نصب تولبار بارسا کلاب برای دسترسی آسان تر به بخش های مختلف وب
تولبار بارسا کلاب
سایت اسکای اسپورتس بازی های پیش رو این دو تیم در ادامه این فصل لالیگا را در گزارشی مورد بررسی قرار داده است تا میزان دشواری چالش های پیش روی رئال و بارسا در هفته های باقیمانده مشخص شود.

ورزشگاه نیوکمپ

هفته 30؛ بارسلونا – آلمریا / رئال مادرید – رایکو وایکانو


بارسلونا به سختی و با دو گلی که در دقایق پایانی به ثمر رساند توانست در بازی رفت این فصل با نتیجه 2-1 آلمریا را شکست دهد. با این حال، از آن بازی تاکنون شرایط بارسلونا به مراتب بهتر شده است و وضعیت آلمریا به وخامت گراییده است. این تیم اکنون در رده هجدهم لالیگا قرار دارد و یکی از نامزدهای اصلی سقوط است. آلمریا همچنین در دو ماه گذشته نتوانسته طعم پیروزی را بچشد.

به نظر می رسد که کار رئال برابر رایووایکانو سخت تر باشد. رایو در سه بازی گذشته اش به پیروزی رسیده و اصلا دوست ندارد که مقابل رئال شکست بخورد. البته رئالی ها هم بعد از پیروزی 9-1 هفته قبل با روحیه ای مضاعف در این بازی حاضر خواهند شد.

هفته 31؛ بارسلونا- سویا / رئال مادرید- ایبار

در این هفته بارسلونا میزبان سویا است. سویا در حال حاضر یکی از تیم های بسیار آماده فوتبال اسپانیا به شمار می رود و بارسایی ها اصلا انتظار یک بازی آسان آن هم خانه این تیم را نخواهند داشت. البته شاگردان لوئیز انریکه در بازی رفت توانستند قدرتمندانه در نیوکمپ با نتیجه 5-1 به پیروزی برسند اما سویا در هفته های اخیر بسیار خوب کار کرده و در هشت بازی گذشته 7 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته است. این تیم در تلاش است تا بتواند با صعود در جدول لالیگا جایی برای خود در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان دست و پا کند و اصلا دوست ندارد سه امتیاز ارزشمند خانگی را به بارسلونا ببازد.

در مقابل، حریف رئال در هفته 31 یعنی ایبار شرایط بسیار بدی را سپری می کند. این تیم در 10 بازی گذشته 9 بار شکست خورده است. رئالی ها می توانند با به دست آوردن یک پیروزی خوب در این دیدار نه تنها در لالیگا همچنان قدرتمندانه ظاهر شوند بلکه خود را جدال حساس مقابل اتلتیکو مادرید در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در سه شنبه آینده هم مهیاتر کنند. همچنین بارسلونا هم چهارشنبه هفته بعد در این رقابت ها به مصاف پی اس جی برود.

هفته 32؛ بارسلونا – والنسیا/ رئال مادرید- مالاگا


بعد از بازی چهارشنبه هفته آینده برابر پاری سن ژرمن، بارسایی ها تنها سه روز فرصت دارند که خود را برای بازی دشوار برابر والنسیا در نیوکمپ آماده کنند. والنسیا که این فصل در بسیاری از مواقع در رتبه سوم و در تعقیب بارسا و رئال بوده است، در سال 2015 تنها یک بار شکست خورده و کاملا آماده نشان می دهد. در دیدار رفت در نوامبر بازی دو تیم بسیار نزدیک دنبال شد و تنها تک گل سرخیو بوسکتس در وقت های اضافه بود که یک پیروزی شیرین در مستایا را برای بارسایی ها به ارمغان آورد.

در شرایطی که رئالی ها سه شنبه هفته بعد در لیگ قهرمانان حضور خواهند یافت، چند ساعت بعد از بارسلونا باید در هفته32 لالیگا برابر مالاگا به میدان برود که این مسئله به بازیکنان رئال زمان استراحت بیشتری می دهد. رئالی ها در این هفته باید میزبان مالاگا باشند. مالاگایی ها نشان داده اند که برابر دو غول فوتبال اسپانیا می توانند خوب ظاهر شوند. آنها این فصل یک پیروزی و یک تساوی مقابل بارسلونا به دست آورده اند و در مقابل رئال هم به سختی و با نتیجه 2-1 در بازی رفت در سانتیاگو برنابئو شکست را پذیرا شدند.

هفته 33؛ بارسلونا – اسپانیول/ رئال مادرید – سلتاویگو

اگرچه بارسلونا در شش بازی اخیر دربی کاتالان ها به پیروزی رسیده و 17 گل به اسپانیول زده است اما در هر صورت سفر به ورزشگاه اسپانیول حساسیت های خاص خودش را دارد و بارسایی ها هیچگاه نمی توانند به پیروزی در دربی کاتالان مطمئن باشند. بخصوص که بازی برابر اسپانیول درست بعد از بازی برگشت بارسا مقابل پی اس جی برگزار خواهد شد.

بازی هفته 33 رئال هم به نظر چندان آُسان نمی آید و این تیم باید مهمان سلتاویگو باشد. سلتا تیم سخت کوشی است و بارسلونا هفته قبل به سختی توانست با تک گل متیو برابر این تیم به پیروزی برسد و رئال هم احتمال برای گل زنی در خانه سلتا کار سختی خواهد داشت.

هفته 34؛ بارسلونا – ختافه/ رئال مادرید – آلمریا

احتمال اینکه بارسا یا رئال در هفته 34 و مقابل دو تیم نیمۀ پایینی جدول یعنی ختافه و آلمریا امتیاز از دست بدهند خیلی کم است و قطعا هرگونه نتیجه ای غیر از پیروزی، برای این دو تیم شوکه کننده خواهد بود.

جالب اینجاست که ختافه در دو بازی اخیرش مقابل بارسلونا در لالیگا، بارسایی ها را متوقف کرده است و می تواند با متوقف کردن بارسایی ها برای سومین بار پیاپی در این زمینه شگفتی ساز شود. از این نظر، آمار در این هفته به نفع رئال است و کهکشانی ها با توجه به بازی های گذشته شانس زیادی برای غلبه بر آلمریا دارند.

هفته 35؛ بارسلونا – کوردوبا / رئال مادرید – سویا

در شرایطی که رئال و بارسا در صورت پیروزی مقابل حریفانشان، در هفته 35 لالیگا همزمان باید خود را برای نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم آماده کنند، به نظر می رسد که کار بارسا در این هفته آسانتر از رئال خواهد بود. آنها باید به مصاف تیم نه چندان آماده کوردوبا بروند که در حال حاضر در رده آخر جدول لالیگا قرار دارد. در مقابل، رئال بازی دشوارتری مقابل سویا دارد. رئالی ها در دو مصاف گذشته شان در ورزشگاه سویا، بازی را واگذار کرده اند و سویا تلاش خواهد کرد که با پیروزی بر رئال در زمینه پیروزی های خانگی بر این تیم به نوعی هتریک کند.

هفته 36؛ بارسلونا – رئال سوسیه داد/ رئال مادرید – والنسیا


ابتدای سال 2015 بارسایی ها مغلوب شاگردان دیوید مویس شدند و با نتیجه 1-0 در آنوئتا شکست خوردند.در این بازی لیونل مسی در نیمه دوم به زمین آمد تا جنجال ها بر سر اختلاف انریکه و مسی افزایش یابد. بارسایی ها قطعا تلاش خواهند کرد با پیروزی مقابل سوسیه داد در نیوکمپ، آن خاطره تلخ را به فراموشی بسپارند و از سوسیه داد هم انتقام بگیرند.

رئال که ممکن است در این هفته در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم حاضر شود، بازی دشواری برابر والنسیا در سانتیاگو برنابئو خواهد داشت. رئالی ها در بازی رفت در شرایطی که 1-0 جلو بودند نهایتا با نتیجه 2-1 شکست خوردند. این شکست به منزله قطع شدن نوار پیروزی های سال 2014 رئال هم بود. رئال همچنین نتوانسته در سه بازی گذشته اش مقابل والنسیا در برنابئو به پیروزی برسد.

هفته 37؛ بارسلونا – اتلتیکو مادرید/ رئال مادرید - اسپانیول

اگر در هفته سی و هفتم لالیگا جدال برای قهرمانی همچنان با شدت دنبال شود، شرایط عجیبی برای هواداران بارسا و رئال پیش خواهد آمد و باید به تشویق دشمنانشان بپردازند. رئالی ها باید امیدوار باشند که همشهری رقیبشان یعنی اتلتیکو در این هفته برابر بارسلونا به پیروزی برسد و همین شرایط برای طرفداران بارسا هم حاکم است و آنها هم باید به تشویق دیگر تیم کاتالان یعنی اسپانیول بپردازند.

بارسلونا در سه بازی این فصلش مقابل اتلتیکو به پیروزی رسیده اما این به معنای آن نیست که مصاف با شاگردان دیگو سیمئونه در وینسنته کالدرون برای بارسایی ها آسان خواهد بود. فصل قبل اتلتیکو بود که با متوقف کردن بارسا در نیوکمپ جام قهرمانی لالیگا را از آّبی اناری ها ربود و این فصل هم سرخ و سفیدپوشان مادریدی می توانند در سرنوشت قهرمانی بسیار تاثیر گذار باشند.

در طرف دیگر، رئال در شرایطی برابر اسپانیول قرار خواهد گرفت که اسپانیول اصلا دوست ندارد به نفع بارسا عمل کند اما در عین حال دلش می خواهد با پیروزی برابر رئال نوار طولانی شکست هایش برابر این تیم مادریدی را قطع کند.

هفته 38؛ بارسلونا – دیپورتیوو/ رئال مادرید – ختافه


در هفته آخر لالیگا بارسلونا و رئال به جز پیروزی چیز دیگری نمی خواهند.

دیپورتیوو که امکان سقوط به دسته پایین تر را دارد، در صورتی که مجبور باشد تمام تلاشش را برای گرفتن امتیاز از بارسلونا خواهد کرد و به نظر رئال کار آسانتری برابر ختافه داشته باشد.

در صورتی که در پایان این هفته بارسا و رئال هم امتیاز شده باشند، این رئالی ها هستند که جام قهرمانی را بالای سر خواهند برد چرا که در مصاف های رو در رو در این فصل لالیگا با نتیجه 4-3 از رئال پیشند. رئالی ها در برنابئو با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیدند و در بازی برگشت در نیوکمپ با نتیجه 2-1 شکست خوردند.

تاریخ ارسال : چهارشنبه 19 فروردین 1394 ، 07:31 بعد از ظهر
ارسال نظر
این نظر توسط buy viagra online nyc در تاریخ چهارشنبه 22 خرداد 1398 04:55 بعد از ظهر ارسال شده است .

It's in fact very complicated in this active life to listen news on Television, therefore I simply use web for that reason, and take the hottest information.
این نظر توسط feet complaints در تاریخ شنبه 18 شهریور 1396 05:36 قبل از ظهر ارسال شده است .
I'm curious to find out what blog system you happen to
be utilizing? I'm having some minor security issues with my latest site and I would like to find something more secure.

Do you have any suggestions?
این نظر توسط How do you get taller? در تاریخ پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:21 قبل از ظهر ارسال شده است .
Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I'm trying to get my
blog to rank for some targeted keywords but
I'm not seeing very good success. If you know of any please share.
Many thanks!
این نظر توسط What is the tendon at the back of your ankle? در تاریخ سه شنبه 17 مرداد 1396 08:08 قبل از ظهر ارسال شده است .
Wonderful items from you, man. I have have in mind your stuff previous to
and you're simply too excellent. I really like what you have obtained right here,
really like what you're stating and the way in which in which you say it.
You are making it entertaining and you continue to take care of to keep it sensible.
I cant wait to learn much more from you. That is actually a wonderful web site.
این نظر توسط Do you get taller when you stretch? در تاریخ جمعه 13 مرداد 1396 10:48 بعد از ظهر ارسال شده است .
Hello to every one, the contents present at this web site are
actually remarkable for people experience, well, keep up the nice work fellows.
این نظر توسط Why does it hurt right above my heel? در تاریخ سه شنبه 10 مرداد 1396 03:50 بعد از ظهر ارسال شده است .
Great post.
این نظر توسط Where is the Achilles heel? در تاریخ شنبه 7 مرداد 1396 09:15 بعد از ظهر ارسال شده است .
Hmm it looks like your website ate my first comment (it was super long) so
I guess I'll just sum it up what I wrote and say, I'm thoroughly enjoying your blog.
I too am an aspiring blog writer but I'm still
new to everything. Do you have any helpful hints for
rookie blog writers? I'd really appreciate it.
این نظر توسط How can I increase my height after 18? در تاریخ شنبه 7 مرداد 1396 09:01 قبل از ظهر ارسال شده است .
Having read this I believed it was rather enlightening.

I appreciate you taking the time and effort to put this short article together.
I once again find myself personally spending
way too much time both reading and posting comments.

But so what, it was still worth it!
این نظر توسط manicure در تاریخ پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 10:44 بعد از ظهر ارسال شده است .
Admiring the time and energy you put into your site and in depth information you offer.
It's great to come across a blog every once in a while that
isn't the same outdated rehashed material. Great read!
I've saved your site and I'm including your RSS feeds to my Google account.
این نظر توسط BHW در تاریخ جمعه 1 اردیبهشت 1396 11:22 بعد از ظهر ارسال شده است .
Hola! I've been following your site for some time now and finally got
the bravery to go ahead and give you a shout out from Houston Tx!

Just wanted to say keep up the excellent work!
این نظر توسط manicure در تاریخ دوشنبه 21 فروردین 1396 06:51 بعد از ظهر ارسال شده است .
An outstanding share! I have just forwarded this onto a co-worker who had been conducting
a little research on this. And he actually bought me breakfast simply because I found it for him...
lol. So let me reword this.... Thank YOU for the meal!! But yeah, thanks for spending time to discuss this matter here on your
web page.
این نظر توسط manicure در تاریخ یکشنبه 20 فروردین 1396 12:55 قبل از ظهر ارسال شده است .
Every weekend i used to visit this web page, for the reason that i want enjoyment, since this
this web page conations actually good funny stuff too.
این نظر توسط BHW در تاریخ یکشنبه 13 فروردین 1396 02:31 بعد از ظهر ارسال شده است .
Hey would you mind sharing which blog platform you're using?
I'm planning to start my own blog soon but I'm having a difficult time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S My apologies for getting off-topic but I had to
ask!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو